Nárcizmus, normalitás, spiritualitás

Biztos hogy ő is
nárcisztikus?
Biztos, hogy egy
trauma volt?
Biztos, hogy
bántalmazott?

Elég volt a felszín kapargatásából.

Ne érd be a divatos címkékkel, az önismeret nem egy menő hashtag. Ebben a kurzusban végre érthető rendszert kapsz a káosz helyett. Valódi tapasztalás, tisztánlátás, működő eszközök.

Nárcizmus, normalitás, spiritualitás

Elég volt a felszín kapargatásából.

Ne érd be a divatos címkékkel, az önismeret nem egy menő hashtag. Ebben a kurzusban végre érthető rendszert kapsz a káosz helyett. Valódi tapasztalás, tisztánlátás, működő eszközök.

Divatos címkézés vagy valódi önismeret?

„Az összes exem nárcisztikus volt.” „PTSD-m van ettől a munkahelytől.” „Ez biztos a gyerekkori traumám miatt van.” “Nem normális, hogy valaki ennyit játszmázik”.

Az önfejlesztés útján előbb-utóbb mind találkozunk bizonyos pszichológiai fogalmakkal, főleg a social media felületeken, amelyek bár próbálnak értelmet adni mindannak, ami bennünk és körülöttünk zajlik, de ezek a könnyen másokra aggatott címkék viszont, amelyekkel “diagnosztizáljuk” egymást és önmagunkat, könnyen szűk keretekké válhatnak, amelyek miatt nem látjuk tisztán, mi zajlik a háttérben.
A fájdalmaid, a túlérzékenységed, a visszatérő mintáid nem feltétlenül „mentális zavarok”. Sokszor ezek normális belső folyamatok, csak senki nem tanította meg értelmezni őket. Ez a kurzus egy érthető rendszert ad ahhoz, hogy tudd: mi történik benned, mikor van szó valódi zavarról, és mikor csak félreértett működésről, és legfőképp: hogyan léphetsz tovább.
Ebben a kurzusban Gánti Bence az integrál pszichológia komplex rendszerével segít felfedezni a patológia, a normalitás és a spiritualitás világának mélységeit, hogy tisztábban lásd önmagad, megértsd, mi zajlik benned és a kapcsolataidban, valamint hogy ne csak címkéket, hanem egy valódi térképet kapj a fejlődésedhez.

Végre egy rendszer, amiben helyére kerül a káosz!

Ezért nem működött eddig az önismeret, és ezért fog most

Ez a 3 részes videókurzus valódi rendszert hoz az önismereti és spirituális tapasztalataidban, és megmutatja, hogyan bontakozik ki a tudat különböző szintjein keresztül az emberi fejlődés – a hétköznapi működéstől a spirituális élményekig. Valós példákon, személyes és terápiás történeteken keresztül ismerheted meg az integrál pszichológia izgalmas világát, közérthetően, ahol új értelmet nyer minden, amiről eddig csak felszínes információid voltak.

A gyakorlati tudás, ami segít tisztán látni – lépésről lépésre

A 3 rész úgy épül fel, hogy minden réteg egyre mélyebbre visz: a zavartól az érthetőig, a fájdalomtól a rendszerszintű tisztánlátásig.
1. rész
Ki az, aki tényleg nárcisztikus?
Mentális zavarok, játszmák és a normalitás határai Mikor beszélünk valóban mentális zavarról, és mikor csak divatosan másokra aggatott címkékről vagy berögzült viselkedésmintákról? Ebben a részben elhelyezzük a psziché működését egy spektrumon, tisztázzuk a pszichopatológia alapfogalmait, és megismerjük a személyiségzavarok három fő csoportját és azok jellemzőit. Beszélünk arról, mi a különbség a mentális zavarok és játszmák között, és miért fontos mindezt tudnunk ahhoz, hogy ne egymás diagnosztái legyünk, hanem valóban egészségesebb kapcsolatokat tudjunk kialakítani.
1. rész
2. rész
Mi a normalitás, és miért fél tőle az egónk?
Normalitás, elhárító mechanizmusok és módosult tudatállapotok Körbejárjuk a pszichológiai normalitás 6 fő kritériumát. Megvizsgáljuk, hogyan védi magát a psziché a túl nehéz, túl intenzív élményektől, és miért zárja ki olykor a spirituális tapasztalatokat ugyanúgy, mint a traumatikusakat. Megismerkedünk a posztmodern pszichológiai irányzatokkal is, ahol az egzisztenciális kérdések, az önmegvalósítás, és az a nézőpont kerül előtérbe, hogy talán épp a spirituális felébredés az, ami a legteljesebb értelemben vett „normális” tapasztalat.
2. rész
3. rész
A spiritualitás, mint magasabb tudatállapot
Haladó tudatállapotok, spirituális élmények és a hétköznapi integráció kihívásai A belső béke, a megérzések és a megvilágosodás nem rózsaszín köd. A magasabb tudatállapotokhoz való hozzáférés izgalmas, de gyakran nehéz is – főleg akkor, ha senki nem tanította meg, hogyan integráld őket a hétköznapjaidba. Megtanuljuk megkülönböztetni a pszichózist a transzperszonális tapasztalásoktól, valamint megvizsgáljuk a spirituális elkerülés és a spirituális krízis jelenségét. Megnézzük azt is, hogyan érdemes ezeket a nem mindennapi élményeket integrálni a hétköznapokba anélkül, hogy elszakadnánk a valóságtól.
3. rész

Ez a kurzus neked szól, ha:

Nem neked való, ha:

Nem akarsz zsákbamacskát? Nézz bele a videóba!

Ha érdekel a kurzushoz tartozó munkafüzet, lapozz bele!

A kurzus előadója

Gánti Bence

Integrál szemléletű pszichológus, klinikai szakpszichológus, az Integrál Akadémia alapítója
Az integrál szemlélet hazai elterjesztője, valamint nemzetközileg ismert alakja. A wilberi Integrál Pszichológia és az integrál szemlélet hazai terjesztője, szakmai és laikus körökben egyaránt. Az Integrál Akadémia alapítója és vezetője. A képzés szervezése és az előadások tartása mellett tanárokat képez, személyiségfejlesztő-, terápiás-, és transzlégzés csoportokat tart, továbbá magánpraxisa keretein belül pszichoterápiás konzultációt folytat Magyarországon és Amerikában egyaránt.

Alapítója és igazgatója továbbá az évente megrendezésre kerülő Integrál Európai Konferencia (IEC) rendezvénysorozatnak.

Ez a kurzus nem csak száraz elmélet, valódi eszközt kapsz a kezedbe, hogy új szintre emeld az önismereted: legbelül és a kapcsolataidban is egyaránt.

nap
óra
perc
msp.

Nárcizmus, normalitás, spiritualitás

Most 35.000 Ft
kedvezménnyel!

49.990 Ft helyett

14.970 Ft